Cele mai noi promotii ! Exploreaza colectiile

Poze Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm

40 Lei 50 Lei

Savureaza preparate din bucataria asiatica, cu acest set de bete. Pentru pasionatii de bucataria asiatica, acest set este foarte potrivit si poate reprezenta un cadou original. Detalii: Culoare: negru...

Savureaza preparate din bucataria asiatica, cu acest set de bete. Pentru pasionatii de bucataria asiatica, acest set este foarte potrivit si poate reprezenta un cadou original. Detalii: Culoare: negru Material: fibra de sticla Dimensiune: 22,8 cm Rezistent la caldura: 356°F

Daca in categoria Toate Produsele ai gasit produsl dorit, atunci ai ajuns pe siteul dorit. Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm este unul dintre cele mai comandate produse din categoria Toate Produsele, fiind tot timpul in stocuri limitate. HobbyBucatar.ro. Plaseaza online o comanda si in cel mai scurt timp ne vom ocupa ca Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm sa ajunga la tine. Termen de livrare 1-2 zile lucratoare, un functie de stocul disponibil.

Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm este alegerea perfecta pentru a-l face cadou sau pt a-l comanda pentru sine. Toate Produsele. Poti efectua plata online pentru a te bucura de Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm in cel mai scurt timp. (Conform politicii de transport)

Intrebari frecvente despre Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm

Comanda in siguranta Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm?
Toate comenzile sunt procesate in siguranta, respectand ultimele standarde in vigoare, iar comanda ta nu va fi exceptata. Comanda produsul Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm iar noi, ne vom asigura ca ai comandat ceea ce ai comandat.

Durata livrarii produsului Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm?
Timpul mediu de livrare a comenzilor este de 24-48 ore de la plasarea comenzii, insa acest timp poate fi diferit daca comanda pt produsul Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm a fost plasata in timpul week-end-ului, vineri seara sau in zilele cu sarbatori legale

Returnarea produsului Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm?
Desigur, daca produsul Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm nu iti place, nu ti se potriveste sau nu corespunde asteptarilor tale, ai la dispozitie 14 zile calendaristice din momentul primirii coletului sa returnezi produsul fara nicio obligatie suplimentara. Banii ii vei primi inapoi in maxim 30 zile calendaristice de la momentul confirmarii returului.

Cat costa sau care este pretul pentru Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm?
Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm costa 40 Lei, nu rata ocazia si comanda Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm la pretul de 40 Lei, cat inca mai este in stoc.

Nume Produs Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm
Cod Produs 45931
Pret Actual 40 Lei
Vandut de chilipirul-zilei
Brand
Categorii

Pareri despre Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm

Adaugă recenzia ta despre Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm

0%

Produse similare cu Set de 5 perechi de bete pentru sushi Gerhannery, fibra de sticla, negru, 22,8 cm

chilipirul-zilei

Tirbuson, aliaj de zinc, argintiu/negru
24 Lei 30 Lei

Tibusonul nostru pentru vin ofera o solutie unica perfecta pentru a deschide, turna, savura si depozita cu usurinta vinurile rosii, albe sau roze preferate. Detalii: Culoare: argintiu/negru Material: aliaj de zinc

Vezi produs aici

Set de 4 adaptoare pentru carligele de aluat LANMU, plastic, alb/argintiu/negru, 3,5 x 2,5 cm
8 Lei 10 Lei

Detalii: Culoare: alb/argintiu/negru Material: plastic Dimensiune: 3,5 x 2,5 cm

Gratar pentru friteuza AIEVE, otel inoxidabil, argintiu, 18 x 14,8 x 12 cm
52 Lei 65 Lei

Cu acest gratar cu mai multe straturi pentru friteuza cu aer, puteti profita la maximum de fiecare cos prin prajirea, gatirea la aburi si deshidratarea a cel putin 6 portii de alimente. Detalii: Culoare: argintiu Material: otel inoxidabil Dimensiune: 18 x 14,8 x 12 cm

Ascutitor manual pentru cutite Flintronic, otel/cauciuc, negru
16 Lei 20 Lei

Ascutitor manual de cutite in 3 etape】: ascutitorul combina slefuirea grosiera, slefuirea fina si lustruirea. Pentru rezultate stralucitoare de fiecare data. Pregatiti, ascutiti, apoi slefuiti. Pastreaza rapid si eficient cutitele de bucatarie extraordinar de ascutite si restabileste cutitele contondente la ascutimea anterioara. Detalii: Ascutitorul de cutite i

Bol pentru robot Bella, sticla, 17 x 24 x 30 cm, 2,5 L
180 Lei 225 Lei

Lucru clar! Acest bol este inima de sticla a robotului tau de bucatarie. Detalii: Dimensiunea totala: 17 cm H x 24 cm L x 30 cm A Greutate totala: 3 kg Material: Sticla Bol inclus: da Capacitate bol (in litri):2,5 L

Suport pentru stiuletii de porumb ZHjuju , otel inoxidabil/ABS, multicolor, 8 piese, 8 x 2.8 cm

Setul vine cu 4 perechi durabile de suporturi pentru porumb. Stifturile rezistente vor tine deliciosul porumb de pe stiulete in loc. Bucurati-va de gustarea fierbinte si proaspat de porumb la gratar sau fiert cu aceste frigarui de stiuleti. Detalii: Material: otel inoxidabil/ABS Culoare: multicolor Dimensiune: 8 x 2.8 cm

Tava pentru cuburi de gheata ZoneYan, plastic, roz, 23 x 11,8 x 5,3 cm
20 Lei 25 Lei

Modelarea creativa: Modelarea creativa a fluturilor, margaretelor si gandacilor este racoritoare. Indiferent daca este folosit pentru a face cuburi de gheata sau ciocolata si bomboane, este foarte frumos. Va puteti bucura de un alt tip de distractie DIY. Detalii: Culoare. transparent/roz Material: plastic Dimensiune: 23 x 11,8 x 5,3 cm

Set de 16 tacamuri Exzact, otel inoxidabil, argintiu/albastru deschis
36 Lei 45 Lei

Exzact ofera o gama larga de set de tacamuri si produse de bucatarie, realizate din materiale de inalta calitate, cu modele de la traditional la contemporan, pentru a se potrivi vietii de zi cu zi sau evenimentelor speciale. Va ajutam sa va bucurati de mancare excelenta in fiecare zi, de la micul dejun cu familia pana la cina cu prietenii, de la pauza de ceai in

Set de 3 spatule pentru bucatarie Guizu, silicon, rosu
22 Lei 27 Lei

Acestea suntr fabricate din silicon premium fara BPA si certificat LFGB, care este mai durabil si mai rezistent la caldura (pana la 600 ° F). Nu mai exista degradare / fisuri atunci cand sunt utilizate in situatii de caldura ridicata si fara absorbtia mirosului. Detalii: Material: silicon Culoare: rosu Dimensiuni: 27,5 x 6 cm / 27,5 x 5,5 cm / 26 x 4,5 cm

Set de 6 furculite pentru desert Madaleine, inox, auriu
64 Lei 80 Lei

Detalii: Material: inox Culoare: auriu

Set de 3 tacamuri pliabile cu saculet SveBake, otel inoxidabil/textil, argintiu/negru

Detalii: Culoare: argintiu/negru Material: otel inoxidabil/textil Numar de tacamurui: 3 Saculet inclus: da Pliabile: da

Set de 6 tepuse pentru frigarui si 2 pensule Binhai, otel inoxidabil/silicon, argintiu/portocaliu/rosu

Aceste frigarui metalice rezistente si reutilizabile sunt ideale pentru fanii gratarului sau gazdele de petrecere. Detalii: Culoare: argintiu/portocaliu/rosu Material: otel inoxidabil/silicon Dimensiune pensula: 17 cm Dimensiune tepuse: 20 cm